| koopman a întrebat:

Care a fost cea mai mare nebunie pe care ati facut-o vreodata? (nu stiu daca se potriveste la categoria asta, dar am pus intrebarea aici ca poate e legata de sex, etc,) Cea mai tare primeste fundoi grass!

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Sex in scara blocului in care sta prietena mea cea mai buna. Pacat ca ne-a prins... De 2 ori. rolling on the floor In noapte de inviere am venit mai mult morti decat vi (bautura a fost de vina nu noi) si am facut sex, doar ca am uitat ca trebuie sa facem pe silentios si ne-a auzit fratele iubitului meu si s-a plans a doua zi ca nu l-am lasat sa doarma 3 ore. Sa nu mai zic ca am "incercat" si baia unui bar, masa din bucatarie, covorul, cada, cotetul cainelui si podul. big grinbig grinbig grin Nu suntem nebuni, doar ca ne place sa incercam chestii noi. big grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KaraSiAtat a răspuns:

Pai ...Am facut sex cu o fosta iubita si a intrat taicasu(el nu stia de noi) si mi-am luat hainele si am fugit gol pe scara si m-am dus la ghena sa ma imbraclaughing)))

| tenutza a răspuns (pentru KaraSiAtat):

Pe mine si pe fostul meu ne-a prins sora-salaughing