| DoomNEzeu a întrebat:

Care ar fi modul cel mai rapid si subit sa mori din cauza dragostei?

Răspuns Câştigător
| danutzyscorpyon a răspuns:

Nu stiu.straight face

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Infarct in timpul unei partide de sex extrem.

| yami a răspuns:

Sa mori sufleteste, si nici macar. cred ca asta e de fapt raspunsul...pentru ca nu ai rezolva nimic daca ai face ceva, si stii la ce ma refer...nu e corect, o viata ai, si ai supara pe Cineva care ti-a dat-o ca sa profiti din plin. cine ar merita atata sacrificiu? pentru ce? ca sa te planga lumea 3 zile si apoi? nu, fa sa-ti fie foarte bine de-acum inainte, si cine te-a facut sa ajungi in disperarea asta cu siguranta va regreta ca te-a pierdut. haide, sunt sigura ca peste catva timp vei privi in urma si-ti vei zice: ce era sa fac, si pentru cine?!happy

| yuli10 a răspuns:

Sado-maso intens laughing

| BlueDreams a răspuns:

Sa o gasesti pe iubita ta in plina actiune cu altu.rolling on the floorDoamne ce intrebari puneti!

| stephie21 a răspuns:

Facand dragoste in fiecare zi poti muri... dar sanatos! glumesc bineinteles.
Dragostea aduce placere, bucurie, pasiune ...nu vreau sa cred ca aduce moartea!

| lacrimi a răspuns:

Sa faci infarct cand o gasesti pe iubita ta cu altu, in patul tau si pe muzica ta (dar chiar pe patul tau, si pe muzica ta, ha laughing?)

Sau sa mori de placere la un sex oral laughing
Sau sa nu mai poti s-o scoti laughing

| Dorinel a răspuns:

Sex la viteza turbo 48 ore cu fernandolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati tai venele in cada cu apa calda. zici ca dormi.sau sa mori ranit din dragoste de viata.