| VincentVlnt a întrebat:

Care e modul in care ti-ai dorii sa mori?

Răspuns Câştigător
| dulse a răspuns:

Nas vrea sa mor dar cum stiu ca asta se va intampla eu mi-as dori o moarte rapida... fara suferinta

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, n-as vrea sa mor deloc.big grin Ma ingrozesc mereu ca va veni momentul sa mor, sper macar sa apuc sa traiesc macar vreo 70 de ani...big grin

| Anny1 a răspuns:

Dumnezeu stie cand si cum o sa moara fiecare omtongue dar daca mori in Saptamana Patimilor ajungi in rai deoarece portile raiului sunt deschise dar eu zic mai bine sa-l lasam pe Dumnezeu sa se hotarasca pentru fiecare dintre noi:*

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Iubindu l pe el.si eventual.as ` vrea sa mor langa el.

| Haru04 a răspuns:

Sincer! As vrea sa mor facand ce`mi place.(pe motor in special, sau spargandu`mi capu dansand).

| Cookiepoc a răspuns:

În somn. După ce mor, mi.ar plăcea să fiu incineratăhappy