| AlexUtza_7337 a întrebat:

Ati avut iubit? Povestiti ceva momente petrecute cu el! Cum se comporta? si cat timp ati fost impreuna?happytongue dau fundita promitsadhappy la cea mai frumoasa dar nu inventatitonguehappy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Maxim trei luni.Momente frumoase au fost, ne-am simtit bine impreuna, dar nu eram chiar potriviti.Imi pare rau ca am fost nesimtita si i-am reprosat chestii de care nu era vinovat dar trebuia sa gasesc un motiv de despartire.Imi pare rau ca l-am facut sa planga si sper sa ma ierte intr-o zi. Dar nu regret nimic.Habar nu am de cethinking