| Dan a întrebat:

Ce ati facut la varsta de 20 ani? Va mai amintiti de acele momente frumoase petrecute la varsta aceea?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu am 20 de ani chiar acum. E o varsta destul de frumoasa desi sunt si multe neajunsuri si ai vrea independenta si liniste de multe ori. Munca, facultate si alte responsabillitati. Incepi cu adevarat drumul spre maturitate.

4 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

La 20 de ani am terminat facultatea de drept, la Universitatea Alex.Ion Cuza din Iasi, eram indragostita, am inceput sa muncesc si credeam ca toata lumea este a mea. Mereu in miscare, mereu ocupata, am facut ce credeam ca este mai bine pentru a reusi in viata si pot spune, fara falsa modestie ca, am reusit si sunt bucuroasa ca am invatat ca, succesul nu este usor pentru unii dar, perseverand, poti cu adevarat sa reusesti.

| darrio2007 a răspuns:

Armata.

| gabriela a răspuns:

Sport de performanta, exact la varf! Atletism 100 si 200 m. Eram la prima dragoste si iubeam cu toata energia un baiat, campion si el la 100 m. Ceva mai frumos ce pot sa spun? A fost ceva de vis varsta de 20 de ani!

| EUSIATIT a răspuns:

Ce n as da sa mai am 20 de ani [am de 2 ori si jumatate virsta ] dar parerea mea sa profiti de tinerete sa te distrezi sa ti termini studiile si... apoi pe la 28 sa te casatoresti