| AloneQsFini a întrebat:

Care au fost cele mai tari ipostaze in care v'ati sarutat cu o persoana?

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Secret! Dar la tine? laughing

| LoveAngel223 a răspuns:

In apa daca se poate socoti ca sarut sau intr'un copac el cu capu in jos

| Kidd ♡ a răspuns:

*La strand in apa love struck
*Pe role big grin
*El ma tinea sub un izvor unde era apa rece si ma saruta laughing
*Pe un deal ne rostogoleam si ne sarutam
Si mai sunt.happy

| Onitzz a răspuns:

Majoritatea saruturilor mele au fost in ipostaze foarte tarilaughing

1. in ora domnului diriginte
2.in spatele bisericii intr-o duminica
3.in masina tatei
4.pe acoperisul blocului
5.sub pat
6.in timp ce mergeam cu bicicletele

sunt mai multe doar ca nu-mi aminteschee hee

| Hathor a răspuns:

Pai cand l-am inselat pe prietenul meu cu altulrolling on the floor Adica m-am sarutat cu cea persoana in fata fostului meu iubit... Dc? pentru ca si el mi-a fc acelasi lucru cu ceva timp mai in urma si eu i-am dat replicawinking

Răspuns utilizator avertizat