| Kleopatru a întrebat:

Care e cea mai buna metoda de a agata fete pe Facebook? ca eu folosesc cam aceeasi metoda de fiecare data si de fiecare data da gres.hee hee rolling on the floor
De obicei incep conversatia cu: "- buna, ce faci frumoaso?" big grin
doar ca majoritatea nu mai zic nimic dupa asta. laughing

19 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Si uite asa ajungem la adevaratele tale probleme, nu ce intrebai zilele trecute sad
lasa dota si totul va fi bine!

| LeuTz a răspuns:

E ceva gen "Buna cocalare ce faci?"

Cu replici de agatat de pe la cocalari si manelisti nu o sa agati niciodata mai mult de o panarama.

| Candice a răspuns:

Ee pai nu ar trebui sa iei asa direct fetele. Le sperii laughing. Nu stiu, foloseste jocul cu intrebarile si scrie la raspunsuri ceva dragut, sau la conversatie saluta-le si ia-le mai usor.winking
Pa-pa happy

| Bubuuuu a răspuns:

Cand zici 'frumoaso' fara sa te cunoasca fetele spun in general ca esti ori un disperat, ori un c*calar.Da-i si tu fetei mai intai 2-3 like-uri (asa de impresie) apoi ii spui 'buna','salut' sau cum vrei tu. Daca si ea iti da vreun like treaba e buna. daca nu, mai asteapta, mai vorbiti... Faza cu agatatu pe facebook nu prea tine, sa stii laughing oricum.bafta big grin :*

| cristiano9 a răspuns:

WOwww taranu cocalar a iesit la agatat pe facebook =) mai bine dai pe laba unde ai talent, te pricepi mai bine, decat la agatat pe facebook :))

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Si stii de ce nu-ti mai zice nimeni nimic dupa replica ta geniala? Pentru ca ghici ce! Replica asta cu "buna cf frumoaso" este... de **** si toate fetele, in afara de pitipoancele nebagate in seama, considera asta de ****. De fapt toata chestia cu agatatul fetelor pe Facebook e de ****. laughing Hai sa fim seriosi, lasa Facebook-ul si cunoaste si tu fete in viata reala... si lasa textele de cocalari gen "cf frumoaso" pentru ca nu o sa meargawinking.

| purpleice a răspuns:

Ma intreb oare de ce. poate pentru ca este cea mai folosita replica de catre cocalarii disperati.mai bine le spui un simplu "buna" si daca-ti raspund continui cu din ce oras esti, la ce scoala, cati ani ai etc.

| friday a răspuns:

Pai cu formula asta nu o sa agati nimic.
Sincer mi se pare destul de penibil sa agati pe facebook (mai ales daca nu cunosti fata respectiva in viata reala,si daca e si din alt oras,e clar ca nu te mai baga deloc in seama).
Dar, daca insisti, in primul rand, da-i un "like" la o poza. apoi ii spui pe chat un simplu "buna".si dupa, daca raspunde, mentii conversatia, ii spui ca iese bine in poze, ca e draguta.

| rolly3342 a răspuns:

Get a life.ce vrei sa agati pe facebook? fete pe care nu le cunosti?

| euu03 a răspuns:

Cea mai mare greseala laughing) crede-ma ca stiu ce zic. incearca cu un "like" la vreo 2 poze iar daca iti raspund poti sa ii dai un comentariu(sa nu fie gen ce ai scris tu mai sus) iar dupa aceea vorbiti pe chat vezi tuhappy.

| Princess_6005 a răspuns:

Vezi ce poze are si te legi de o poza de ei. De exemplu te uiti si vezi ca are poze la concursuri de dans. O intrebi unde a facut dans de cate ori pe saptamana cat costa cu cine et.

| StillRuxi a răspuns:

Eh, na, hai ca tine si agatatul pe Facebook. laughing) Doar ca trebuie' sa stii cum sa abordezi, si, in primul rand - fara sa fiu rea - trebuie' sa ai si ceva fat(z)a, pentru ca hai sa fim seriosi, aia va observa prima data la tine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mana si abordeaza fata in fata o femeie dar nu la modul cocalar ce faci frumoaso ci incepand sa vorbesti despre un lucru la care voi participati ex: daca te afli la un librarie o intrebi despre titlul unei carti daca l-a citit etc bafta!

| Ionutz4821 a răspuns:

Deci uite cea mai buna metoda spune-i sa iti povesteasca chestii de ale ei si raspunzi cu aha te inteleg, mai spune-mi, cred ca a fost groaznic laughing

| Bonelush42O a răspuns:

In primul rand ai scris gresit #frumoaso#corect este#frumoas-o#si in plus e cea mai proasta replica.E mai proasta decat #fata, mananci ciment, ca, arati beton#laughing incearca sa fi natural si cat mai amuzant si...poc fata s-ar putea sa fie a ta, doar daca nu ai o fata care mama ta a zis ca esti facut doar pentru alocatielaughing

| PlayerRazvan12 a răspuns:

Cu replica asta o sa agati gaini, nu fete laughing

| Necula_Vasile_1987 a răspuns:

Ca sa agati pe facebook trebuie sa tii cont de cateva reguli, cateva sfaturi bune gasiti aici: http://www.jurnalul24.ro/......-facebook/

| Edy_Edward_1998 a răspuns:

Bine tu

| Florin_Puschiu_1985 a răspuns:

Incearca si tu altceva