| Mamaievacamilka a întrebat:

Daca am 14 ani si dimensiunea penisului de 17 cm ( ruleta confirmed ) este normal la varsta aceasta?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, relax! Invata, citeste mult si devino foarte manierat, daca vrei sa ai ce face cu el, altfel degeaba, la fete le plac baietii si barbatii educati si fini!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Ruleta confirmed " Oau, ce tare! Ai masurat de la buric?

| Kira5854 a răspuns:

NU. Taie-l! Sexul nu e bun la 14 ani

| Adrian926a a răspuns:

Tu iti masori **** din gaura curului laughing) la 14 ani nimeni nu are putulica asa mare laughing)))))

| RoxanaGhost a răspuns:

E foarte normal si nu te lua dupa invidiosi.Ei nu au de unde sa stie daca ai facut sex sau nu sau daca te-ai masurat nu stiu cum... Poate fi si din mostenire geneticawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Mamaievacamilka explică:

Ms man. Nu am avut contact sexual dar ideea e ca ma masturbez cam odata pe zi. Nu stiu daca asta va duce la ipotenta de a mai face copii.

| Mamaievacamilka explică:

App. Faza cu Ruleta confirmed a fost la misto

| AlexutzuRo a răspuns:

Si penisul meu are 7cm cand e sculat!