| pursisimpluAlex a întrebat:

Intrebare pentru fete: De ce unele fete spun ca sexul oral este "scarbos" chiar daca nu au incercat? Pe ce va bazati?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele doar spun. Altele spun asta pana incearca. Cine are un strop de demnitate in el, tace, indiferent ca-i pro, contra sau in dilema.

12 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Pai gandeste-te si tu. Ai pune gura pe un penis?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Purec):

Nu,ca e baiat laughing

| Purec a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si ce pentru el e din alt material?

| IMINENT a răspuns (pentru Purec):

El ar pune gura pe o pufarina.

| Purec a răspuns (pentru IMINENT):

Poate sa puna gura pe ce vrea el, doar sa spele inainte

| pursisimpluAlex explică (pentru Purec):

Pai eu nu as pune cum a zis si imient laughing baieti fac intr-un fel sex oral fetele altfel.Si oricum intrebarea era pentru fete.

| OnlineZ a răspuns:

Nu cred car trebui sa se permita astfel de intrebari pe tpu.pff

| pursisimpluAlex explică (pentru OnlineZ):

Nu devia de la subiectlaughing

| OnlineZ a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

De ce te intereseaza pe tine ..chestia asta.Chiar vrei un raspuns de la mine?happylaughing

| pursisimpluAlex explică (pentru OnlineZ):

Da vreau laughing si inca ceva mai ai cumva un frate?happy

| OnlineZ a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

De ce intrebi.Am 4 fratiwinking

| pursisimpluAlex explică (pentru OnlineZ):

Cred ca stiu pe unu dintre ei laughing daca imi poti lasa id`u sa vorbim.