| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire pe care o aveti cu o persoana draga sau un gest din partea acesteia care v-a facut sa va simtiti iubiti/fericiti? happy

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Stateam pe o Bancuta era tare frig si avea o fatuca asa de adorabila.Am strans-o in Brate puternic si am inceput sa ii masez manutele pana s-au incalzit pentru ca incepuse sa tremure si ea atunci pentru ca e o fire mai sinsibila m-a sarutat cu fatuca in lacrimi. Mereu va fi ceva deosebit legat de acea seara.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele mai frumoase amintiri le am de la părinți, ei m-au iubit necondiționat.
El... cu destule...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o sa iti spun 3 amintiri.

1. Ascultam o melodie gen vals pe asfalt si am inceput sa dansam in mijlocul strazi. Bineinteles ca au urmat si saruturi si imbratisari.

2. S-a asezat in genunchi in fata mea si mi-a jurat ca nu o sa ma lase niciodata pentru nimic in lume precum si ca ma va iubi pentru totdeauna :''>

3. Datorita unei depresii care am suferit-o, plangeam la telefon de ceva timp si iubitu meu mi-a zis: "Am sa ma rog la Dumnezeu sa fii fericita, si-am sa-i dau in schimb viata mea." :X:X:X

| Gαηαmα a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce frumos ^-^

| anonim_4396 explică (pentru Gαηαmα):

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand m-a asteptat o noapte intreaga afara din cauza ca l-am facut sa creada ca sunt suparata pe el...am fost foarte fericita in dimineata aia.