| Rooksee a întrebat:

Care este cel mai romantic moment pe care l-ati traiti?

17 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Cind s-a nascut primul meu copil si a venit la mine sotul la spital a fost clipa in care a fost cel mai tandru si iubitor cu mine.Mai tandru si mai iubitor decit oricind de cind ne-am stiut.

| Roxana121 a răspuns:

L-am pus sa sara intr-un riu era foarte frig afara, ne-am certat care pe care mai mult iubeste big grin EL a sarit iar eu n-am avut curaj big grin

| july00 a răspuns (pentru Roxana121):

Si asta a fost romantic?laughing

| Roxana121 a răspuns (pentru july00):

Ptr mine a fost tare big grin

| july00 a răspuns (pentru Roxana121):

Saracu laughing

| Roxana121 a răspuns (pentru july00):

Asa ziceam si eu. Dar a meritat-o tongue

| buzeduulci a răspuns:

Cand era frig si mi-a dat haina lui.

sau cand era frij si s-a descheiat la haina si m-a luat in brate sa ma incalzeasca.

sau cand mi-a trimis un mesaj lung lung lung in care-mi zicea cat de mult ma iubeste.

sau cand ma strange foarte tare in brate, cand e uita in ochii mei si-mi zice ca sunt doar a lui si el doar al meu, ca ma adora si ca ma iubeste. smugsmug

| Bubulin4ik a răspuns:

La citiva metri inaltime, pe o cladire paarasita, dupa o cearta buna am facut dragostebig grinbig grinbig grin

| july00 a răspuns (pentru Bubulin4ik):

Ce frumoss :X

| Bubulin4ik a răspuns (pentru july00):

:X Ohh da nu mai uit niciodata acele momentehappy

| july00 a răspuns (pentru Bubulin4ik):

Doamne ce superb, imi imaginez deja cum era :X

| Bubulin4ik a răspuns (pentru july00):

Nai idee, sa vezi inca la ceva departare de noi erau cladiri care se construiau si erau citiiva mesteribig grinbig grin nu stiu daca au vazut ceva da in fine a fost frumos :X

| DarkTheory a răspuns:

Sa stau in pat cu capul meu pe pieptul persoanei iubite si ea sa ma pupe pe frunte! Minunat...

| Azµre a răspuns:

Toate momentele mele cu iubita mea sunt romantice. De la cel mai simplu lucru la cel mai complex!
Dacă iubești cu adevărat romantismul iese la iveală!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ehe... asta-i treaba mea.
E secret, sâc-sâc!
Te pup!

| amalia025 a răspuns:

A fost atat de dragut momentul cand baiatul pe care il plac mi-a marturisit ca ma iubeste in fata tuturor. Eu ma inrosisem toata.

| scooby98 a răspuns:

Pai sub clar de luna a inceput sa ninga si vedeam doar ochii ei si am sarutat-o 10 min perfecte