| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai romantic moment/ intamplare, pe care l-ai avut?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Primul sarut. A fost cel mai romantic moment din toate relatiile mele de pana acum.

8 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Cand si-a cerut iertare ca m-a ranit si nu a stiut sa ma aprecieze, toate astea spunandu-le la radio, unde a auzit toata lumea.

| Arthur a răspuns:

Atunci când eu şi prietena mea ne studiam reciproc muşchii şi celulita şi a picat peste noi taicămiu care era plecat din localitate. rolling on the floor A fost foarte romantic.

| paramore a răspuns:

At cand eu si iubitul meu stateam imbratisati si ne sarutam, la mare, urcati pe niste niste stanci, seara...si apa stralucea la lumina lunii! misto rau, mai vreau

| mihaix a răspuns:

O impacare, dupa 6 luni, ne-am intalnit, am stat fix 10 min ne-am uitat unu la altu ca fraierii, eram cu masina big grin, am facut dragoste pana a venit politia in spatele masinii.Am plecat de acolo, sa terminam ce incepusem si am zis in glumea : hai fugim 3 zile la munte si asa am avut 3 zile de vis la munte, eram in al9 lea cer, eu cel putin, ea nu cred, ca acum nu e langa mine sad

| alina_4026 a răspuns:

Cind fostul meu prieten a venit la mine cu un buchet de trandafiri si un inel de aur si m-a cerut in casatorie. Dar peste ceva timp ne-am despartit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de ce am asa, un feeling ca vrei saplagiezi ceva super, in vederea unui efect "garantat"? - uiti ca suntem atat de diferiti?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand am primit un buchet de 18 trandafiri rosii la aniversarea celor 18 ani.

| apune soarele vietii... a răspuns:

Cand baiatului caruia ii placea de mine (eu nici in momentul de fata nu-l suport, pentru ca nu l-am suportat niciodata) m-a prins de spate pe strada si mi-a dat un sarut a fost f romantic in secundele alea dar dupa aia a ramas 1 saptamana cu 2 semne de palme pe fata!