| anonima4all a întrebat:

Care este diferenta dintre a face dragoste si dintre a face sex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sexul se face pe bani.
Dragoste faci cu pasiune, izvorăşte din adâncul sufletului acel sentiment de fericire şi împlinire.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Dragostea din iubire
Sexul din placere

| stephie21 a răspuns:

Opinia mea: dragostea si sexul sunt 2 lucruri care se completeaza foarte bine, daca ai noroc! daca adaugi partidei de sex niste giugiuleli tandre, cateva declaratii, iar partenerii se sorb reciproc din priviri, atunci IATA! avem dragoste... femeile ofera sex ca sa primeasca dragoste, iar barbatii ofera dragoste ca sa primeasca sex, oare nu-i asa?

| MisterKat a răspuns:

Dragoste fac fetele pseudo-virgine.
Iar sex curvele.
Asta-i purul adevar...
Nicio diferenta. deci ai prins concluzia, nu?!

| MarYoBenucci a răspuns:

Dragoste = cand 2 oameni se iubesc
sex= din placere
baftawinking

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Sexul se face pe bani sau pentru ca te obliga partenerul :p sau daca din nefericire ai fost violata :p

Dragoste faci cand iubesti o persoana cu adevarat si o faci pentru ca vrei si o simti :p

| dragosh a răspuns:

@ Danielbv, daca ne luam dupa ce spui tu, ar insemna ca toate femeile sunt curvelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste faci din iubire
Sex din nevoie
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow! legiuitoarea. ce raspuns ai dat.si cand ma gandesc..., tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai...la pubertate cred ca se face sex, dragostea o aflii mai tarziu. dar putem sa vb mult pe tema asta, depinde de multe lucruri. daca vrei lasa o adresa sau tel.nu sunt genul de maniac, te ajut doar.adresa de mess, of course

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are sosetele in picioare e sex laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca vei afla tu mai tarziu care e diferenta