| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Care-i diferenta dintre a face dragoste si a face sex?

Răspuns Câştigător
| JulieAndreeaB a răspuns:

A face dragoste este un lucru plin de romantism,unde exista incredere, sentimente.iar sexul este fara sentimente, facut cu oricine, in care sunt binevenite pozitiile noilaughing

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

A face dragoste e ceva mai pasional sentimentele pentru persoana iobita sunt mai intense iar daca faci sex e doar actiunea accea fara prea multa pasiune dominant presupun ca este dragostea e mai romantic si sentimentele sunt mai intense e o diferenta de placere senzatiile sunt mai intense

| florescustefan a răspuns:

Sex poti sa faci cu oricine
dragoste faci doar cu persoana iubita