| Ciberpunk a întrebat:

Care este marimea normala a penisului unui baiat la varsta de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| alicris a răspuns:

Pai intre 12 si 14 cm big grin sper ca te am ajutat

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Media unui adult este între 11.4 - 14.5 Cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf. Depinde de persoanăăăăăăăăă!
De ce? Ţi-e frică că n-o să se mai lungească râma?

Stai calm, creşte o dată cu tine.

| d3javw a răspuns:

2 metri

| rapidistzu a răspuns:

Sall, eu cred ca la 14 ani trebuie sa o ai de 14, la 15 de 15 si tot asa laughing rolling on the floor
Bafta!

| bogdansuk a răspuns (pentru rapidistzu):

Si la 80 de ani de cat? laughing))

| rapidistzu a răspuns (pentru bogdansuk):

Frate.....cine mai prinde 80 de ani laughing, si daca e asa o ai de 80 si umbli cu ea in juru gatului laughing))))rolling on the floor)))))))

| bogdansuk a răspuns (pentru rapidistzu):

laughing))

| rapidistzu a răspuns (pentru bogdansuk):

Sau o poti folosi pe post de baston laughing....sigur va fi tare la ce babute vor fi laughing...sute de babute cu tatuaje laughing si cracanate laughing

| CristinaTaranu a răspuns:

Pe bune? Asta e preocuparea ta la 13 ani?
Pune mana si i-ati o masinuta si te joaca, lasa preocuparile de genul asta...