| cinenuvedenustie a întrebat:

Care este opinia voastra in legatura cu urmatoarea situatie:un barbat insurat pleaca in vacanta, la mare, cu amanta si cu mama acestuia(aceasta stiind ca tipa este amanta fiului ei)?
Ce poate fi in mintea acestui individ?
Ce credeti despre mama acestuia?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

El,un dobitoc si mama lui,mama unui dobitoc!
Indiferent in ce relatii este ea cu nora ei,datoria ei morala era macar sa nu incuviinteze un asemenea comportament,nu sa devina si complice pe deasupra!
Si mai exista si un copil la mijloc,de necrezut!
Copilul ala cu ce e de vina ca are un tata degenerat, o lepra cu fata de om?
Gata, incetez ca-mi iau ban.
M-ai turbat cu postarea asta!

5 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Un nemernic sincer

| cinenuvedenustie explică (pentru nicol20):

Nemernic el(ok,sunt de acord,este barbat si gandeste cu altceva.)dar MAMA acestuia?! e femeie, cum poate fi complice la asa ceva? sau nu o inghite pe nora?(ok, dar macar pentru nepotul ei de-ar avea respect)aaa...nu...stiu:isi iubeste prea mult odorul si sa fie fiul ei multumit! ce mai conteaza atat timp cat proasta de acasa nu stie(ea nu merita vacanta, trebuia sa stea acasa sa-si creasca copilul, daca i-a trebuit copil)!

| cinenuvedenustie explică (pentru greece12):

Scuza-ma ca doar printr-o postare! Sa vezi si tu cu ce am ajuns sa am de-a face in viata, si cu ce trebuie sa ma confrunt!
Niciodata nu as fi crezut, dar nu stii niciodata ce iti mai rezerva viitorul!

| greece12 a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

E vorba de genul asta de persoane,fara respect si fara nimic sfant,care ma turbeaza,nu de postarea ta!
Inteleg ca in viata ti se intampla multe,previzibile sau nu,dar cand e vorba de asemenea fiinte,sunt complet lipsita de intelegere, nu-i consider oameni, nu pot!

| cinenuvedenustie explică (pentru greece12):

"M-ai turbat cu postarea asta!"

| greece12 a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

El,un dobitoc si mama lui,mama unui dobitoc!
Indiferent in ce relatii este ea cu nora ei,datoria ei morala era macar sa nu incuviinteze un asemenea comportament,nu sa devina si complice pe deasupra!
Si mai exista si un copil la mijloc,de necrezut!
Copilul ala cu ce e de vina ca are un tata degenerat, o lepra cu fata de om?
Gata, incetez ca-mi iau ban.
M-ai turbat cu postarea asta!