| Mailleel a întrebat:

Vreau sa imi spune-ti parerea voastra sincera in legatura cu urmatoarea situatie:Un baiat placea o fata foarte mult si i-a propus acelei fete sa incerce ceva serios, ea era dispusa sa formeze un cuplu cu el dupa o perioada de cunoastere dar el dupa 2 luni i-a spus ei ca nu vrea sa mai formeze deoarece nu vroia sa o faca sa sufere el fiind mai golanas.

Ea a acceptat si dupa 4 luni nemavazandu-se deloc i-a propus din nou sa incerce ceva afirmandu-i ei ca s-a schimbat si ca si-a dat seama de ce fata are nevoie adica de ea. Apoi el a cautat-o trei zile la rand si a aflat ca mama lui are o boala grava.

El nu a mai cautat-o deloc pe aceea fata, au trecut 2 saptamani

Specific ca el intra pe facebook, pe chat online si sta 2 ore poate mai mult,dar nu vorbeste cu ea, nu o cauta.

Ce parere aveti despre acest baiat? Vi se pare normal sa procedeze asa, sa se distanteze de ea?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este interesat de fata, nici nu stie ce vrea

| AtateaConditii a răspuns:

A placut-o la inceput, a vrut sa incerce ceva cu ea dar s-a razgandit pe motiv ca nu va merge relatia. E un baiat cu capu-n nori, nu stie ce vrea.