| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate fi numit si ce credeti despre un barbat insurat care isi aduce amanta sa locuiasca timp de 3 luni in casa sotiei sau ma rog a familiei si sa "doarma" in acelasi pat unde a dormit cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum l-as numi dar stiu sigur ce i-as face, sa fie sigur ca o sa ma tina minte pentru tot restul vietii sale.
Daca tot inseli, fii macar un maestru in chestia asta incat nici nevasta, copii dupa ani de casnicie sa nu isi dea seama, sa nu se afle nici pe patul de moarte. Daca stii ca nu esti capabil stai locului cuminte, sau preferi sa iti pui singur cenusa in cap?
PS: decat o amanta si niste vieti distruse mai bine cumpara niste reviste XXX sa iti mai clatesti ochii

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nevasta a fost inselata de n-ori de acest individ,au cativa ani buni de casnicie si un copil,si ea tot nu a aflat nimic,pentru ca ii ofera prea multa libertate si are prea multa incredere in el(exagerat de mult)! Sunt cateodata atat de nervoasa pe ea pentru ca nu o inteleg cum poate fi atat de naiva,mai ales cand imi povesteste ca pentru ea sotul ei este cel mai bun si mai special barbat din lume, si nu l-ar schimba pentru nimeni altul!(eu stiind ca e cel mai mare gunoi, dar evit sa zic ceva ca sa nu le distrug familia)...

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Are grave tulburari psihice,incearca sa transforme in realitate un univers paralel care exista numai in mintea lui.
Adica,imita pana la exagerare fiecare amanunt al casniciei lui, dar cu alta femeie.
Jalnic!
Mult mai mult decat atat, nici net-ul nu rezista la ce expresii imi vin...

| AlinaaAli a răspuns:

Cum sa fie numi? un maaare gunoi?
Da nr lu nevastasa sa o sun!
'tui mama masii de taran!

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru AlinaaAli):

Eu am numarul ei,ba mai mult ma intalnesc zilnic cu ei si iesim,insa nu cred ca ar fi o decizie inteleapta sa afle toate cate ii face acest individ(pentru a nu ruina o familie, asta este motivul care ma opreste pe mine), tinand cont ca ea se supara pe el din motive minore(nu as vrea sa stiu cum ar reactiona la altele)! Ideea este ca ori este prea naiva(nu i-ar trece prin cap ca sotul ei minunat i-ar putea face asa ceva) ori stie dar se complace(iubindu-l atat de mult incat nu vrea sa-l piarda)! Nu mai stiu ce sa cred...P.S:Tipa in cauza arata foarte bine si nicidecum a mamica sau a femeie de casa!

| nicol20 a răspuns:

Un inconstient bine daca vrei sa ai un motiv plauzibil pentru divort nu ai decat sa te si culci cu amanta.Sincer ai merita omorat scuze