| 11ani a întrebat:

Care este povestea primei voastre menstruatii? P. S:sunt la primul ciclu.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost odata ca niciodata, ca de n-ar fi nu s-ar mai povesti.

| SilentRain a răspuns (pentru darrio2007):

Off sărăcuțul de tine, cred că ți-ai fost greu la prima menstruație laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru SilentRain):

Haida, bre!

| J0B0MAT a răspuns:

Una foarte interesantă şi memorabilă.

| oglindasultanului a răspuns:

Da exact asa, doar ca eu nu stiam ce este laughing si mama, nu a zis nimic ca patasem multe haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odată când eram în baie, am văzut sângele pe chilot, am rămas calmă pentru că știam ce-i, le-am spus părinților, iar la câteva zile după, am început să bocesc ca toți dr. aaci că eu nu vreau așa ceva, că nu e normal, că vreau să mor și că nu vreau să port tampoane, dar iacătă, au trecut 9 ani de atunci și acum sunt bine, slavă Domnului. Sfârșit.