| Rihannaaaaa a întrebat:

Care este trasatura cea mai importanta a unei fete? (FIZIC vorbind)
Spre exemplu: ochiii, buzele, picioarele, sanii, parul, etc.
Pe voi baietii, ce va atrage cel mai mult la o fata? (din nou, fizic vorbind)

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atractia fizica e involuntara, in primul rand privim fata unui om si gura lui apoi sanii, fundul, picioarele tot corpul, orice parte este importanta care naste un stimul sexual

| OldSoul a răspuns:

Cel putin pentru mine este aspectul fetei.

| Nemessys a răspuns:

Curul, picioarele si mai putin sanii. ( astea fizic). Dar eu cand ma uit la o fata as vrea sa fie : draguta, desteapta (si prin desteapta nu ma refer sa aiba 10 la toate) si sa nu fie disperate de Facebook si moda ca altele...