| Hera_7281 a întrebat:

Care'i treaba cu femeia lauza? Se zice ca e spurcata, da'in acelasi timp se zice ca are si nu stiu ce "putere de la D'zeu" adica daca te blesteama se alege mai repede, si nu ai voie sa'te certi cu ea si nici sa ai vreun contact vizual cu ea Eu am o matusa care e lauza de o saptamana, si la cateva zile dupa ce a nascut a venit mereu la mine. am auzit ca nu are voie sa iasa din casa, i'am zis si nu i'a convenit mi-a zis ca ce sa faca sa stea numai in casa.Cum sa fac sa scap de ea? nu vreau sa o supar, da'mi'e frica ca nici nu prea ma inteleg cu ea, ne contrazicem din multe chesti si mi'e frica sa nu ma blesteme, am inteles ca poate provoca chiar si sterilitate

Răspuns Câştigător
| alexa_9484 a răspuns:

Eu stiam ca nu trebuie sa intretina relatii sexuale cateva saptamani, 6parca.si ca nu trebuie sa o vada nimeni in aceste saptamani,. dar cu blestematul nu stiu daca asa este.

2 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Dragutzo nu mai suntem in epoca de piatra laughing. si eu am fost lauza si am iesit din casa din prima zi si nu a murit nimeni. cum sa stai inchis in casa 40 de zile? te sfatuiesc sa nu mai crezi toate prostiile, mai pune si tu mana pe o carte sau pe internet si nu te mai uita in gura batranilor analfabeti care nu au iesit din sat in viata lor.

| inginer a răspuns:

Lolita are dreptate. Astea sunt prostii. Le folosesc tiganii ca sa-i sperie pe copii. Eu am batut o tiganca care zicea ca e lauza si ca ma blesteama (pentru ca mi-a smuls fire de par din coada - zicea a ca face blesteme cu ele) si au trecut ani de atunci si tot bine imi merge. Sunt supertitii.