| jellyg a întrebat:

Hi! As vrea sa ies cu un baiat cu care m-am intalnit la un curs de actorie mai de mult. I'am gasit facebook'ul, i'am dat cateva like'uri si am observat ca aveam id'ul lui in lista.Nu stiu ce sa'i zic pentru ca nu am vorbit de cateva luni bune si mi'e frica ca o sa ma refuze... ceva sfaturi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| alexanelly a răspuns:

Poti sa intri pe el si sa imi intrebi ceva d cursul d actorie.sa il intrebi ce a mai facut, si incet incet dca el raspunde pozitiv sa indreptzi discutzia sspre mai mult, ai putea inveta ceva sa te intalnesti cu el.un motiv stupid, ca ti-a placut cum facea un anumit rol si ca trebuie s faci si tu asa si nu reusesti.sau l-ai putea intreba daca nu vrea s mai vorbitzi la un suc ceva ca ti s-a rupt o unghie si nu poti tasta ff bine.sau s ii ceri nr de tel.vezi tu cum faci. pupici

| IAMsterdam a răspuns:

Hei jellyg.
Poate tu vrei, dar el?!
Fii fata desteapta, si nu te arunca aiurea. Poate il placi, dar daca ar merita ceva. Nu ne-ai mai fii intrebat asta, pentru ca el te-ar fi observat si ati fi iesit.
:*