| timidu89 a întrebat:

Care prezervative sunt mai senzitive? Sa se simtă cât mai bine îmi doresc. Și cum îți dai seama care au mărime universala? Ma refer la durex sau ceva asemănător ca calitate.

24 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Vrei sa se simta Ea cat mai bine, sau prezervativul? (ca nu inteleg daca vrei ca prezervativul sa se simta cat mai bine, sau Ea - sau El, scuze daca gresesc),

| timidu89 explică (pentru Goete):

Plăcerea sa fie cât mai apropiata de normalul neprotejat. Prezervativul sa fie cât mai subțire ma interesează. Sa simt placerea cât mai bine posibil.

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

Pe prezervativele Durex de exemplu explica la fiecare tip ce avantaje are, mergi intr-un super si vitesti pe cutiile de prezervative sau cauti pe net nu stiu daca Sensitive e cel mai aproape de ceea ce spui tu.
Eu nu folosesc

| timidu89 explică (pentru Goete):

Sensitive cu fell thin am auzit ca sunt asemanatoare. Eu doar asa ca ma informez, de cumparat se ocupa tipa big grin Nu am prea bagat de seama cand am mai cumparat, de la farmacii am cumparat. Alea iti dau de care vor, nu te intreaba de cum ai vrea sa fie laughing Masculan am mai avut

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

Intr-un super alegi ce vrei si sunt convins ca mai ieftin.

| timidu89 explică (pentru Goete):

Nu stiu daca ai vazut, dar o tipa cu capu cred, a intepat toate prezervativele dintr-un supermarket laughing Mai ieftine cu 10 lei ca in farmacii sunt

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

N-am vazut si nu stiu cat e 10 lei. Adica cat valoreaza

| timidu89 explică (pentru Goete):

2 euro. La farmacii se vand cu 10 euro durexul si la supermarket penny cu 8 euro.

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

Acelasi produs. 2 euro in plus doar asa, n-as da. Dar nici sa gaureasca prezervative in super n-am auzit, poate ca a fost pe la voi o nebuna odata care a facut.
Cum spuneam nu folosesc prezervative

| timidu89 explică (pentru Goete):

Poate or mai fi si altele ca aia? De la farmacie stii sigur ca nu sunt intepate de nimeni.

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

Eu aud chestii pe aici care se intampla prin Romania de ma crucesc.
Noroc ca nu sunt din Romania

| timidu89 explică (pentru Goete):

Peste tot se intampla "chestii" nu cred ca doar in Romania. Poate ca nu ai auzit sau citit pe netwinking Mai ales la americanii, am vazut pe CBS channel.

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

Peste tot.
Si in Farmaciewinking

| Crackman a răspuns:

Folosesc fell it de la lidl, feel thin de la durex
Mai este unu invisible dar mii se pare la fel ca cele mentionate

| timidu89 explică (pentru Crackman):

Alea roșii care sunt? Ma interesează sa tie cât mai aproape de feelingul fără. Am văzut ca le penny sunt cu 40 și la farmacie cu 50 durexul. Doar ca pot fi și înțepate laughing ca o făcut asa una nu demult în nu știu ce supermarket

| Crackman a răspuns (pentru timidu89):

Daca cutia este sigilata... Infasurata in folie. Da, alea in rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti ai găsit gagica boss? happy

| timidu89 explică (pentru anonim_4396):

Am ceva afaceri de discutat la pielea goala curând sa zic asa tongue big grin Ai făcut ceva cu somnul azi noapte? Melatonina la insomnii nu prea ajuta zic eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru timidu89):

Da,după o ora m-a luat somnul.
Deci ai cunoscut o civila, vezi ca se poate big grin bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zis bine RacPac, feel thin este bun.

| timidu89 explică (pentru anonim_4396):

Asa am auzit si eu si de inca un fel. Dar nu stiu care sunt alea marime universala, cum le deosebesti? Alea rosii de care sunt? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru timidu89):

Sunt universale man

| Petru1123 a răspuns:

Durex jeans, recomand, mult am cautat unul sa imi placa

| timidu89 explică (pentru Petru1123):

Nu am văzut sau auzit de asa varianta. E mai bun ca feel thin chiar?