| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele vopselei de par? vreau sa ma vopsesc saten inchis spre brunet. da nu prea stiu cum mi-ar venii. daca aveti limk-uri q poze m-as buqra.mersi.pup:*

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

incearca sa iti faci cont pe www.taaz.com unde poti incarca poza ta si iti alegi culoare de par dorita ci tunsoarea :)

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mai bine pune-ti poza sa vedem daca la tenul tau merge culoarea. In general, culorile inchise maturizeaza figura, insa pun in evidenta ochii de culoare deschisa. Daca ai ochi caprui sau negri, vopseste-te saten deschis sau saten roscat.

| rolly14 a răspuns:

Eu as fi de alta parere...mai bine nu te mai vopsesti... daca o faci o sa iti strici parul...adica-vopseaua arde parul de la radacina... iar cand o sa fii pe la 30 si ceva de ani nu o sa mai ai nimic in cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezavantajul este ca o data ce iti bagi culoare inchisa in par e f greu de scos doar prin decapaj si atunci iti strici tot parul. e alegerea ta dar atunci daca vrei sa ia un par sanatos ramai la culoarea aia pe care ti-o bagi in par.