| zuzumic a întrebat:

Care sunt cele mai romantice gesturi dupa parerea voastra ...si nu numai gesturi ...in gerneral ce vi se pare voua romantic?

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

O floare daruita la momentul potrivit,
Un zambet care sa-ti alunge tristetea,
O mangaiere care sa-ti incalzeasca sufletul,
Un sarut...Toate gesturile care vin din inima...

9 răspunsuri:
| Andraa_3088 a răspuns:

Un sarut atunci cand esti suparata. sau unul furatbatting eyelashes. Un mesaj cu textul "Te iubesc" pe care ti-l trimite cand va plimbati de manuta. aa. vacanta la maree love struck. Si asa mai departee. :p

| danutza a răspuns:

Un pat, niste lumanari si o sampanie whistling

| zuzumic explică:

Alecs. vrajeala e cu totul alt ceva... eu ma refer la gesturile alea care iti vin in minte spontan... pentru ca ti foarte mult la fata de langa tine sau na dupa caz baiatu... big grin nu doar ca sa o vrajesti si sa ajungi cu ea in pat... nu trebuie sa faci sex sau dragoste doar ca sa arati ca esti roamntic/a ...parerea mea

| naya a răspuns:

Ce arata avatarul tau e destul de romantic.

| lily09 a răspuns:

Intrebare de baraj...depinde ce iti face tie placere...romantismul depinde de persoana in cauza... ce mi se pare mie romantic... tie poate nu... dragostea implica si romantism... daca lipseste atunci nu mai e dragoste...si cum bine se stie. dragostea nu se invata .se simte...hai pa si noroc in dragoste...sa fii iubita si sa iubesti ca trebuiesti

| happy.....withoutyou a răspuns:

Zuzumic, tie ti-a placut atit de mult acest cuvint de ai postat tocmai 2 intrebari?laughinglaughinglaughing

| alle_1861 a răspuns:

Am vazut la stiri, ca un german(parca) ia scris din baloti de paie iubitei sale daca vrea sa sa casatoresca cu el. Se observa din avion. Mi s-a parut chiar romantic. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzumic, cred ca faptul ca oriunde as fi o (la mall, in parc, pe bulevard, pe strada)o iau in brate...si o sarut cat se poate de dulce...cred ca asta ar ajunge pentru orice tip de fata! asta ma refer la gesturi...la vorbe...fiecare baiat...are "vrajeala" lui! Numai Bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi filmul "Don Juan de Marco". E cea mai buna inspiratie pentru un barbat care vrea sa impresioneze o femeie.Eu am avut o relatie cu un barbat care se purta aproape la fel ca Don Juan. Flori, vin, sampanie, lumanari, petale de trandafir, parfum(e foarte important sa porti parfum cand te intalnesti cu o femeie!) gesturi frumoase, pasiune multa, declaratii siropoase dar si sexy in acelasi timp. A fost cea mai frumoasa perioada din viata mea si pot sa te asigur ca o femeie nu va uita niciodata un barbat care a fost asa in viata ei, indiferent ce face pe viitor(EL va ramane mereu acolo)Pot sa iti mai recomand melodia lui Jose Nunez-Bilingual, ca inspiratie. Daca esti baiat destept, vei sti ce sa iei din sursele astea.