| Mikisan a întrebat:

Voua care vi se pare cel mai oribil desen aparut? Dar cel mai bun? Dupa parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Deci sa raspund dupa cum ai pus tu aici, intai unul "oribil" si apoi unul "bun". Oribil iti sugerez NARUTO laughing Cine a conceput acest desen merita inchisoare pe viata! Am un prieten care e obsedat de el, nu stiu ce poti vedea la asa JAF de desen. Bune iti pot sugera multe. Deci iti voi face o mica lista.
Cainii detectivi
A. T. O. M.
Pisoiul Eek (+tunetozaurii eventual)
Wunschpunsch
Viata cu Louie
Enigmele din Providence
Scooby Doo
Familia Addams
Tom si Jerry
Denis, pericol public
Familia Flinstone
Piratul Jack cel teribil
Copiii de la 402
Colegul meu de sala e o maimuta
Casa Foster
Clifford, marele caine rosu
Iggy Arbuckle
Spioanele
Andersen Povestitorul
Povesti din folclorul maghiar
Caine rau
Simsala Grimm
Laboratorul lui Dexter
Fetitele Powerpuff
Familia Tofu
Fliper
Prietenii din padure
Diabolik
Pinocchio
Sandokan
Jimm Button
Franklin
Capitanul Tsubassa
Heatcliff
Oliver Twist
Testoasele Ninja
Noe
Spartacus
Cele cu Willy Fog:
-Ocolul pamantului in 80 de zile
-Calatorie spre centrul pamantului
-20. 000 de leghe sub mari
Familia traznita
Povestiri din cripta
Galactik Football
Printesa Sissi
Orasul purceilor
Odisea virtuala
Peter Pan
Robogandacelul
Gadget (+gadgetinii)
Ferma monstrilor
Zambetul lui Sharon
Familia "de ce"
Pikachu
+multe altele
Acestea sunt educative si comice, ce am spus eu. Nu ca "naruto" care e legat de violenta din care nu inveti nimic straight face

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bun ...cred ca viata cu luie
acum mai uit la south parca si the boondocks rolling on the floor
si cel mai prost? toate telenovelele retardate care sunt acum pe disney! si ben ten alien force!

| cristianorudi7 a răspuns:

Astea dupa disney channel sunt cele mai naspa

Răspuns utilizator avertizat
| bogdang a răspuns:

Cele oribile sunt toate cele din ziua de azi, in special de pe MiniMax (ca pe Disney nu se mai pot numi desene). Multe desene fara nicio logica care iti produc dezgust.

Cele mai bune sunt: Piratul Jack, Copiii de la 402, Viata cu Louie, Dexter, Curaj (caine fricos), Casa Foster si Aventurile lui Willy Fog. Poate mai sunt si altele, dar cam asta e topul meu!

| CrissDot a răspuns:

Pai mie imi plac mai mult animeurile asa ca o sati zic ceva din ele si dupa aia ceva din astea noi
anime marfa:naruto si toradora
anime naspa:prrety cure
desen marfa:zack si cody(asta nu-i desen da numi plac desenele animate)
desen naspa:fineas si ferb(nici nu cred ca am scris bine)

| jump a răspuns:

Tom & jerry ruleaza si va rula toata viata mea si a copiilor, copiilor, copiilor mei...

si cel mai oribil e cu un pirat cu nasu` mare si mov/albastru si are un prieten, un bebelus de cu doi molari fooooarte proeminenti.

zi frumoasa.

| Claudia a răspuns:

Viata cu louie the best
si tot ce e pe minimouse acum si pe disney.oh go on pff cele mai mari prosti oh go on

| Overdose_4833 a răspuns:

Cel mai oribil? Sunt mai multe ...Mai ales desenele acelea de la Play House.
Cel mai bun...Phineas si Ferb
Oricum, numai sunt desenele care erau odata, va mai amintiti de viata cu Louie de exemplu?sad

| Artemesia a răspuns:

Multe desene sunt " oribile " ca sa zic asa. Dar mie nu-mi prea plac multe.Imi place anime-ul "Detectiv Conan" deoarece este asemenea romanelor politiste de Agatha Christie si mai imi place "Inconjurul lumii cu Willy Fog" pentru. ca este una din cele mai fidele(cu romanul original) ecranizari ale povestii de Jules Verne. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea desenul care ma intresionat mai ales esti u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nana, Si Conan

| Fredo a răspuns:

FaN^Roby

| Spark10 a răspuns:

Seria DragonBall the best
cel mai oribil? bakugan ala...

| Boldur a răspuns:

Cel mai oribil Naruto si altele in genul asta.
Cele mai bune pot fi Scooby-Doo si Tom & Jerry+multe altele mai vechi in genul de comedie.

| Mendel a răspuns:

Sa nu imi place deloc - Naruto
Unele foarte bune - Viata cu Louie, Copiii de la 402

| KungFuPanda a răspuns:

Oribil, chiar oribil de tot Naruto.
Pff, bune sunt multe, dintre care cele mai vechi, dau ca exemple Looney Tunes, Tom & Jerry, Scooby Doo, Pilotii Nascar.

| Adelux a răspuns:

Eu nu suport naruto. imi place mult piratul jack cel teribil, copiii de la 402, viata cu louie :X :X :X

| Muerder a răspuns:

Slab de tot as zice "Naruto". Le-a distrus mintea copiilor din ziua de azi. Bune sunt multe, ca: Cei cu Andy, Misterele din Providence.