| thegoldencrown a întrebat:

Care sunt riscurile sau consecintele neplacute a sexului anal?happy

4 răspunsuri:
| feefeee a răspuns:

In primul rand anusul are ca functie fecatia deci ar putea exista probleme in sensul asta.In al doilea rand ar putea exista dureri,in functie de persoana dar care pot fi evitate folosind suficient lubrifiant, si in al treilea rand igiena trebuie tratata cu foarte mare atentie, pentru ca pe acolo facem ''caca'' deci foarte multi microbi care se pot raspandi spre vagin si niciunui baiat nu cred ca i-ar placea urme de caca pe penislaughing

| Moler a răspuns:

It bagi un borcan in ### si vezi, dupa care suni un cioclu