| MrFunky2 a întrebat:

Care sunt semnele dupa care stii ca o fata te place?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Unei fete, de obicei ii place un baiat hotarat, care stie ce vrea. Eu zic sa intri in vorba cu ea, si printre altele intreab-o daca nu ar vrea sa mearga la o plimbare cu tine, si asa din vorba in vorba spune-i, ca ti se pare o fata foarte simpatica, si ca o placi mult.
Iti poti da seama astfel:
-daca iti ofera ai multa atentie decat celorlati din grupul ei/al vostru;
-daca roseste sau se intimideaza atunci cand va intalniti;
-daca te priveste lung si fix;
-daca vrea sa-si petreaca timpul cu tine

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te placa ca ce anume? provider sau iubit?

| MrFunky2 explică:

Ok,vad ca nu ma ia nimeni in serios, nu stiu de ce. Am sa declar raspunsul lui vocea castigator, deoarece m-a ajutat cu ceva. Salut.