| mankovskis a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga partida de sex a voastra? Cati ani aveati?

11 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Majoritatea care spun toata noaptea, probabil au adormit la filmele alea laughing
Intre 2 - 3 ore cred. Asta doar o partida. Daca faci 2 pe zi sau mai multe, se aduna laughing)

| Hammurabi a răspuns:

Toată noaptea, cu mici numere între pauze. laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Toata noaptea, cu mici pauze intre numere.

| HadesSs a răspuns:

Inainte mi-o trageam toata noaptea dar acum nu vad rostul, pana la urma scopul e sa o faci pe ea sa aiba cat mai multe orgasme ca o faci intr-o ora sau cateva ore e problema ta, dar asta e scopul nu sa dai din cur ca un iepure degeabalaughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cine s-a uitat la ceas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 Secunde maxim. MEdia fiind de 3 secunde. Sunt armasar, ce sa mai.

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem noi grijă în viitor să prelungim acele "5 secunde". Batem recordul împreunăhee hee.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Djsjuajsjsj):

E bine. Le batem inaintea lui Aero laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Aveam 19 ani si partida a durat... Iti vine sa crezi ca era atat de frumos afara? Asternutul era curat, fata era frumusica si avea si baie. M-am simtit bine pentru ca de unde sunt eu nu prea ai parte de apa calda.

| PopaCristian a răspuns:

Toata noaptea!

| capy2018 a răspuns:

32 ore