| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des v-ati certat cu parintii in legatura cu iubitul/iubita voastra si care au fost, concret, problemele pe care le-ati avut?

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Parintii mei nu-l accepta pe sotul meu, ei considera ca este nepotrivit pentru mine, suntem impreuna de 6ani si nici acum nu ma inteleg bine cu parintii, dp ce ne-am mutat impreuna, problemele u parintii au explodat, ne certam de cate ori ne intalneam, eu am crezut in dragostea noastra si vreo 3 ani nu am mai vb cu nimeni din familie, intr-un tarziu au realizat ca au gresit si au inceput sa sune, nici acum nu ne vizitam prea des, maxim de 5 ori pe an, eu am ales dragostea si ne este foarte bine. cateodata trebuie sa asculti si ce-ti spune sufletul. eu cred ca viata e prea scurta sa nu riscam!

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

M-am certat cu ei, mai precis cu mama, exact de cand am inceput relatia cu iubitul meu, adica de 8 luni de zile. Ea face scandal in fiecare zi, din cauza ca el nu e de mine, ca lucreaza in constructii, ca nu am niciun viitor cu el, ca nu ne potrivim fizic. Doar din cauza acestor lucruri vrea sa ma ia de langa el. Mama mi-a facut multe doar ca sa il las: a dat in mine, mi-a luat laptopul, telefonul, nu m-a lasat sa ies din casa, daca am iesit a venit cu mine, etc. Si in ciuda la tot tot nu m-am despartit de el. El a venit sa vorbeasca cu ea si cu tata, dar mama il jigneste de fiecare data cand are ocazia, pff... si prietenul meu tot nu m-a lasat, luptam impreuna ca sa ne fie bine. Noi avem o relatie frumoasa si nu avem certuri. Ma iubeste si imi arata lucrul asta.
Numai bine!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu o singura data m-am certat cu tata din cauza iubitului pentru ca el era mai mic ca minestraight face m-am certat ff rau cu el si cand s-a calmat am incercat sa ii explic situatia...si nici acum nu imi vine sa cred, dar tata si-a cerut scuze in fata mea si mi-a dat dreptate in tot ceea ce am spus:O nu imi vine nici acum sa cred ca a spus ca a gresit ca nu s-a gandit asa cum i-am spus eu si chestii de genu.deci waaa:O laughing

| Btf a răspuns:

Foartelaughing. au aparut discutii. e normal.la mine s`a pus problema sa-l invit sa faca si ei cunostintza cu iubitul meu.sh din cauza asta.ne-am despartit.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dabig grin

acum ceva timp.cu tatabig grin

ca toata ziua stau la el[stam in acelasi bloc, scari diferite],, mai stau ce mai stau pe acasa si mai plec pl ellaughinglaughing

in rest nu e deloc impotriva, ba chiar a fost pl ai lui sa se cun mai bine si sa le spuna sa aiba grija fiso de minerolling on the floor