| anonim_4396 a întrebat:

Cat de erect trebuie sa fie penisul pentru penetrarea unei fete virgine/nevirgine?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tare ca piatra si iute ca sageata

| Hammurabi a răspuns:

Minim, cât să nu se îndoaie.
Maxim, cât te duce "pompa" laughing

| Musafuka21 a răspuns (pentru Hammurabi):

Daca imi pot indoi penisul in erectie dar nu mult pot intretine relatii sexuale?

| Hammurabi a răspuns (pentru Musafuka21):

Păi numai tu singur îți poți da seama. În funcție de cum interpretezi "îl pot îndoi".
Unele femei au musculatura vaginală mai puternică, așa zisele "strâmte" și ai nevoie de o erecție puternică.
Altele au o musculatură mai laxă, mai destinsă și dacă se și lubrifiază suficient, probabil n-o să ai probleme.
Acum, na... cum ți-o fi norocul. laughing

| Musafuka21 a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai eu ma refer ca il pot indoi in sus de la jumate daca ma intelegi in rest asa la apasare penisul meu e tare gen nu e moale doar ca il pot indoi

| Lukasssz a răspuns:

Ai nevoie de viagra?

| CIaudiu a răspuns:

Cat sa nu se indoaie prea mult

| Musafuka21 a răspuns (pentru CIaudiu):

Asta la o fata nevirgina sau la ambele

| CIaudiu a răspuns (pentru Musafuka21):

Nu conteaza, cu atat mai rau la una larga.

| Willis a răspuns:

Normal este să fie, cum simți coada de ciocan, care o ții cand bați un cui.

| vasilerebenciuc a răspuns:

La maxim