| Bogdan6969 a întrebat:

Cat de lung poate fi timpul in care nu faceti sex, atunci cand sunteti certati?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Oricat de tare as fi certata ( exceptie certa mai grava, care incheie relatia, gen inselat) nu refuz sexul, deci la prima intalnire dupa cearta as prefera sexul, dar ma repet sa nu fie o cearta care a incheiat relatia, sau daca s-a intamplat un lucru care m-a deranjat foarte mult, din cauza caruia mi-am pierdut increderea in partener.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Crezi ca cineva a facut un sondaj de opinie pe o asemenea tema si in baza acestei sa fi intocmit un tabel sau un clasament? laughing Nu se poate da un raspuns nici macar orientativ deoarece in multe situatii o eventuala cearta nu este urmata de o "pedeapsa" privativa de sex sau dinpotriva sa fii taiat de la "ratie" o perioada indelungata. Depinde de libidoul si/sau sex-appeal celor doi "certareti".

| Bogdan6969 explică (pentru corbulalbrosu):

Tatii, cea mai buna impacare este in patwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine sau cu altcineva?

| Ronnie35 a răspuns:

Depinde de cat de mult sunteti certati.
Si chiar si cand un cuplu nu este certat poate avea o perioada in care sa nu faca sex, asta depinde de fiecare.

| LoseYourMind a răspuns:

Dar o puteti face si certati laughing Si astfel nu mai dureaza deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Depinde de cearta, se poate dupa 6 ore sau 1-2 luni in celmai rau caz unul dintre voi o sa faca cu alta persoana