| purplexfusion a întrebat:

Voi ce faceti pe timpul verii cand sunteti la mare pentru par?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Exista ulei de par special impotriva razelor ultraviolete(iti protejeaza parul de soare) si de asemenea exista sampon si balsam dupa soare!

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Il spal de fiecare data cand fac dus dupa plaja si il dau cu balsam. Oricum, in timpul expunerii la soare, am palarie pentru a preveni insolatia.

| Anileda a răspuns:

Ca sa nu imi ud parul imi pun o casca speciala este foarte buna si nu este deloc scumpa pretul este de 5-10 lei.

| andrushki a răspuns:

Imediat dupa ce vin din apa (Adica mai pe seara big grin ). ma spal pe cap cu sampon si balsam. chiar daca il spal prea des e mai bine decat sa-l las cu toata " natura apei din mare laughing"