| blackkrose a întrebat:

Cat de mare importanta are sexul intr. o relatie?

22 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am mai raspuns acum vreo doua saptamani, aprox, la ac intreb! Cauta si vezi! Si mica si mare!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

LOLITA fata, cea cu nume de celebru roman!, DAR tu nu stiai cumva ca AI DREPTUL SA FACI S I TU, PRIMUL PAS?! Femeile au drepturi EGALE cu noi! La munca, promovare, salarii, functii, dar si la... PLACERE! Sper ca ai invatat lectia celor 8 luni=nexam! per tutta la vita tua! Success!

lolita
| lolita a răspuns:

Foarte mare dar nu numai sexul ci si celellalte lucruri. izi povestesc ce mi s-a intamplat acum cativa ani, aveam un prieten, frumos, destept, familia mea era incantata cu el, educat, dulce, etc. DAR... in opt luni de relatie nu am facut niciodata sex, nicioata, credeam ca ma sui pe pereti, pana ca mi-a propus sa ne mutam impreuna. atunci s-a terminat totul, ne-am despartit. poate trebuia sa fiu mai intelegatore si sa mai astept dar asta este viata. poti avea totul intr-o reletie dar daca nu esti satisfacut sexual degeaba.

lolita
| lolita a răspuns:

Mai bro pe vremea aia nici nu gateam, eu lucram 13 ore pe zi si el nici nu ma rasplatea cand ajungeam acasa laughing

auran
| auran a răspuns:

Depinde, pentru unii 99, 99%
pentru mine de exemplu 85%

| Ben. a răspuns:

Mare.imensa.predominanta.

| Ben. a răspuns:

Uf lolita! que cabron! dejar una mujer hermosa como tu insatisfecha! segun gabrielutzu hay que cortarle los co ones!

| andi a răspuns:

Eu zic k mare, chiar f. mare

| bibitza a răspuns:

Hmmmm baietii astia au ceva cu lolita... dar din cate am inteles eu este luata asa ca saaaac phbbbbt

in rel mea are km 40 l suta importanta...restul fidelitate si intelegere ...respect...nu ne respectam decat parinti atathee hee

| bibitza a răspuns:

Si sa ii spun si eu lolitei ceva referitor la poveste ei :d...eu l 17 ani si ceva am facut eu primul pas in relatia cu actualul meu prieten dar m-a refuzat laughing... a zis ca nu vrea sa isi bata joc de mine (trebuia sa plece la parinti in strainatate si sa ramana acolo dar nu a putut sa stea decat o luna jum fara mine si s-a intorshee hee )

| Paula a răspuns:

25 % sex-ul, 25% intelegerea, 25% fidelitatea 25% respectu. big grin

| NimeniCuActe a răspuns:

Depinde de la caz la caz... remember... nu generalizatihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rezisti fara sex cu el\ea mai mult de 5 luni.Asa ca eu cred ca conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 22 de centimetri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o relatie cred ca sexul trebuie sa fie foarte mare.stii bula dupa ce se insoara il intreaba prietenii; ma era fata mare? ma baieti zice el; era exajerat de mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa raspunda Virinel Columbeanu. Se spune ca soferu ii mentine casnicia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita nu l-ai intrebat ce voia de la tine? El poate avea nevoie doar de o gospodina rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita normal, pentru ca nu stia ca nu gatesti. Ce rasplata? Daca nu si nu, te duci si-i ceri de la obraz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul are importanta intr-o relatie.

| ionelnelu51 a răspuns:

75%

| laureana a răspuns:

Depinde si ce relatie