| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru voi aspectul fizic intr-o relatie amic-amica? Dar intr-o relatie iubit-iubita?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca persoana de contact in caz de plictiseala sau daca vrea un sprijin emotional nu ma intereseaza cum arata, iubita va fi acolo pregatita de modelare si livrare la momentul oportun.

| timeea7 a răspuns:

Intr-o relatie de amicitie nu are importanta acest lucru.In schimb intr-o relatie e destul de important.Trebuie neaparat sa simt o atractie fata de el, altfel nu se poate!

| neutrino a răspuns:

Intr-o relatie de amicitie, chiar nu conteaza, dar intr-o relatie sentimentala intre un el si o ea, conteaza al naibii de mult. Toti visam la un Fat Frumos sau la o Ileana Casanzeana. Dupa aceea descoperim si sufletul care are un rol mult mai important decat fizicul.

| 0x11111051 a răspuns:

Aspectul fizic chiar nu ma intereseaza de loc atita timp cit am cap pe umeri!

Fii atent la poza asta:

http://www.odnoklassniki.ru/......5034457279

Pe ea scrie din rusa:

(Sus) Daca fata Dvs o sa intrebe de ce ei sa invete, aratatii imaginea asta
(Jos) Daca baiatul Dvs o sa intrebe de ce el sa invete, aratatii img asta.

Si ce legatura are asta cu intrebarea ta? La prima vedere cam nimic, dar daca vrei sa iti alegi un partener pentru relatii de lunga durata si stabila, mai bine ai invata...

| anonim_4396 explică (pentru 0x11111051):

Nu merge sa vad imagineahappy
Cat despre invatat, eu zic ca invat.

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe imagine este aratat un cuplu (o fata frumoasa cu unul gras, dar bogat)

Bravo) Tine-o tot asa!

| Vi003 a răspuns:

Orice om are propriul lui aspect fizic, acum, depinde ce apreciem la o persoana: inteligenta, formele trupului, limbajul transmis prin cuvinte sau cel transmis prin gesturi. Tie ce-ti place?

| anonim_4396 explică (pentru Vi003):

Eu imi doresc ca persoana de alaturi sa aiba cat mai multe calitatihappy
Sa arate bine si sa gandeasca si sa actioneze si mai binehappy, asta insemnand sa fie frumoasa, sincera, inteligenta, de incredere, sa iubeasca sincer:d

| NotToday a răspuns:

Amic-amica - nu prea conteaza
Iubit-iubita - undeva la 20%, 30%... Is lucruri mult mai importante intr-o relatie decat aspectul fizic.

| w0nderboy a răspuns:

Ba... in situatia de amica, chiar nu ma intereseaza aspectul ei fizic, dar cand e vorba de iubita se schimba macazul.
Tin foarte mult la aspectul fizic, 75%.