| clauss a întrebat:

Cat conteaza aspectul fizic intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pentru tine conteaza cum arata o fata?
La fel si pentru o fata conteaza cum arata un baiat!
Eu cred ca procentul este mai mare de 50%, mai ales pentru pustoaicele din ziua de astazi(stiu ca acum au sa imi "sara" in cap) cea mai mare parte conteaza cum arata(si nu ce are in cap, din pacate).

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mult. Dar depinde foarte mult în funcție de interesul pe care-l am.
Dacă vreau ceva scurt - contează enorm, nu că mult.

Și încă ceva, și la bărbați și la femei, depinde foarte mult de starea de moment. E mult mai complicată treaba și nu se poate acoperi într-o filozofie de 3 lei într-un comentariu pe TPU cu spațiu limitat.

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru unii mai mult decât ar trebui.

| clauss explică:

Si ca sa aflati si raspunsul meu, conteaza si chiar mai mult decat ar trebui si nu o spun doar eu

| NOname a răspuns (pentru clauss):

Felicitări, te-ai autodeclarat în mod oficial un om superficial!

| Dumnezău a răspuns:

Pentru cineva ce nu poate vedea mai departe de o banala halca de carne estetica, desigur ca va conta mult.Cu cat X il poate privi mai in profunzime, mai obiectiv si mai atent pe Y, cu atat va scadea aportul aspectului fizic, pana la un minim acceptabil.

| Apocaliptic a răspuns:

49.(9)%

| Măduuțaa a răspuns:

Cam 50%. Fire conteaza mai mult nu aspectul!

| GavriloaeAna a răspuns:

Daca stam si ne gandim care ar fi raspunsul adevarat, ar fi ca aspectul fizic nu conteaza.Dar, ma gandesc ca uneori chiar conteaza, pentru ca daca te intalnesti cu cineva trebuie sa arate cat de cat bine si sa nu iti fie rusine sa iei cu el/ea pe strada.