| soultaker a întrebat:

Salutare TPU happy astept un raspuns de la fete... cat e mult conteaza pentru voi aspectul fizic al partenerului intr-o relatie? ast raspunsuri sincere happy funda happy

3 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Conteaza intr-o mica masura pentru mine, conteaza personalitatea si felul in care se comporta cu o fata, nu aspectul fizic. Pentru mine chiar nu conteaza atat de mult aspectul fizic al baiatului de langa mine.

| Ebsghjs a răspuns:

Conteaza. dar nu mai mult decat comportamentul si caracterul sau. happy
Adica daca arata bine si e 'bun' dar are un caracter de c*acat. ma fac de ras cu el. Pai sa arate decent. Pentr mine e mult mai important caracterul big grin si respectul fata de cei din jur

| Barbiiie a răspuns:

Da..conteaza..dar important e sa fie intelegator. conteaza aspctul fizic dar intr-o anumita masura.ce e in interior e mai important decat in exterior