| veveee a întrebat:

Cat de mult conteaza sexul pentru voi?

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Conteaza! ajunge sa conteze pana la 80%...

Insa, sexul nu este suficient pentru o relatie extraordinara, nu este nicidecum ceea ce o defineste, dar este o parte extrem de importanta a ei.
Dragostea e foarte profunda, dar sexul e mai comod, pentru ca are doar cativa centimetri adancime.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Conteaza cam 80%.No sex=no relationship.

| KaRa23S a răspuns:

E o parte importanta intr-o relatie, bineinteles, insa nu traim pentru sex. Se poate trai si fara, insa foarte greu, tentatia fiind mare. Oricum, conteaza.

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Pentru mine nu prea conteaza.Inca nu am varsta potrivita.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| fgsxbfhg a răspuns:

Mult mult adica nu poate fi relatie fara...scz da asa sunt eu de ce intrebi?

| NuConteza a răspuns:

Conteaza foarte mult, acolo uiti de toate e doar placere si dai drumul si la hormonul fericirii daca a auzit cineva de el

| P3rSiAnBrOsKi3 a răspuns:

The sex is life....life is sex