| angelika_8723 a întrebat:

Cit de mult conteaza sexul intr-o relatie?

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru unii deloc pentru altii in totalitate. Nu-s doua relatii la fel. E important sa conteze pentru tine la fel de mult ca si pentru partener.

| lolly a răspuns:

Depinde, sexul nu face toata relatia. Sunt relatii care rexista si fara sex.De exx astea adolescente. nu toti o fac, dar majoritatea.

| FlyingSoul a răspuns:

Depinde de baiat pentru mine e max 5 la suta da pentru altii chiar 99 la suta

| adriana_3818 a răspuns:

E important in procent de 60 %...parerea mea...intretine relatiahappy