| 888888 a întrebat:

Cat conteaza sexul intr-o relatie? si de ce?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Foarte mult, chiar daca iubesti o persoana pentru caracterul ei, pentru frumusetea si bunatatea care te rasplateste, daca nu este buna la pat, vei deveni cu timpul frustat. Te vei gandi ca tu esti de vina, ca nu o atragi. Dar daca totusi contunuati relatia un an, doi iti vei da seama ca lipseste piesa principala: sexul, si ca toate calitaile vor incepe sa se transforme in defecte si asa pe zi ce trece o vei iubi mai putin pana nu va mai ramane nimic din relatie.

| Linda a răspuns:

Conteaza pentru ca reprezinta un barometru al ei. O fata suparata, neimplinita nu e atrasa spre partea fizica. Eu sunt cu principiul relatiei fizice dupa nunta, si parerea mea ca in mare masura atractia si disponibilitatea se mosteneste, iti dai seama fara a avea relatia fizica daca cat de intens/a esti. Si e bine sa nu fie diferente prea mari. Poate doi sunt amandoi mai glaciali si atunci pentru ei alte lucruri sunt importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult, este piesa principala, orice lucru trebuie sa fie intreg nu ciobit nu stramb nu mototolit asa si sexul, sa fie bun de calitate si sa placa ambilor parteneri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur exista aparat de aliniat dentitia, dar si stomatoplastii, apelati la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul intr-o relatie conteaza in jur de 55% deoarece poate pare ca tu ai vrea sa faci sex cu fata dar ea isi doreste mai mult.Stiu din propia experienta