| Phantom a întrebat:

Cat dureaza o partida de sex ideala happy?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Pai nu e bine sa dureze prea mult, 30 de minute ajunge, e de preferat sa faci sex de 4-5 ori pe zi cat 30 de minute pe partida e suficient. rolling on the floor

17 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pana termin euwinking

| Papusik a răspuns:

20-30 minute.
:d

| alone a răspuns:

MICROice - bah omule esti nebun cum imi sp u mie ca o virgina rezista 3 ore laughing asta e cea mai mai absurditate p care am auzit-o eu in viata mea pana de curand am fost si eu virgina si daca facea asa cu mine pai cred ca muream nu rezisti nici 5 minute si u imi vb mie d ore sunt sigura ca daca sp asa ceva nu ai avut in viata ta o virgina nu t mai da mare si tare ca mai st si alti p aici care stiu cum sta treabawinking

| liviu89 a răspuns:

Pana mori de foame in ea!
laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Pai pana obosesti laughing))

| UPSsss a răspuns:

Depinde de tine cat si cum consideri ca ar fi ideala dupa cum vezi parerile sunt impartite depinde foarte mult de persoana cu care faci sex, preludiu, si multe altele.Degeaba zici ca ai facut sex letalrolling on the floor 3 ore daca 2au fost preludiu si 55 de minute a fost pauza de tigara.

| bl0ndha a răspuns:

o zi intreaga laughing

| TeemoSlayer a răspuns:

Cat rezistatiwinking

| SagaKZX a răspuns:

Cat mai mult!

| Izza_4461 a răspuns:

O partidă de sex nu este nici cursă contra cronometru, nici cursă de bătaie lungă, nu se termină dimineaţa, dar nici "nu se epuizează" în două minute. Contrar fanteziilor multora, terapeuţii de cuplu consideră că durata medie este de 7, 3 minute la modul ideal. Totuşi, norma de şapte minute trebuie ajustată sau crescută de la cuplu la cuplu.
Un act sexual mai scurt de trei minute ascunde disfuncţii, dar, dacă depăşeşte 13 minute este prea lung şi obositor. Dacă femeile n-au orgasm în primele 12 minute, nu mai au deloc, spun medicii.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

5-6 ore

| MICROice_2936 a răspuns:

3 ore daca e prima data... dar daca fata e virgina o sa o doara capu o sa fie ametita a doua zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mine o ora dar sex nebun nu doar sa dai asa putin din cur si apoi chiar simti ca ai facut sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore daca e mai lent laughing si o ora sex nebun happy

| ralulu a răspuns:

15 20 de minute

| carina89 a răspuns:

3 minute smug