| silviu18 a întrebat:

Spuneti si mie cum este partida ideala de sex pentru voi?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Sisitta a răspuns:

Buna copilul Domnului! Incepind cu preludiu,apoi urmează Nenumărate sarutari pe fiecare cm al trupului dominat de farmecul excitatnt al dragostei! Dupa asta,urmează punctul culminant, acesta consta in momentul in care, mina ta in incilceste firele parului ei (din cap), astfel trintind-o in poziția calaretului, si cu maxima spontanitate introduci plodul iubirii tale in buzele ei larg deschise.Bafta!

| porto89 a răspuns (pentru Sisitta):

laughing))))))))) super. copilul domnului auzi laughing)))

| silviu18 explică (pentru Sisitta):

Copilul Domnului... esti belealaughing)) pentru replica asta ai o funda mare cat China laughing)

7 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Preludiu- 69 10 minute! apoi 5-10 minute sex violent in timp ce ea are un orgasm apoi sex oral din partea ei si primul numar finalizare direct in laringe apoi sex violent cu al 2. lea numar aproximativ 20 minute in timp ce ea mai are 4-6 orgasme apoi finalizare orala din nou in laringe apoi un anal de maxim 10 minute in care amandoi simtim placerea suprema, de data asta doar eu pana la al 3 si ultimul orgasm! nu am raspuns la aceasta intrebare pentru funda sau sa ma laud ci pentru ca pur si simplu asta e sexul perfect cu iubita mea o data la 2 sau 3 seri! bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi sa nu ma mai doara mana dreapta dupa

serios acum, ideal este ca partenerii sa fie dezghetati, sa nu le fie frica/rusine sa se simta bine

| xanderblackx a răspuns:

Cu scantei...

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Preludiu lung, saruturi pasionale, 2 persoane care se iubesc, pat moale, lumanari, intuneric, romantism la maxim, petale de trandafir.

| Sisitta a răspuns:

Funda? big grin