| eusebiu27 a întrebat:

Cât la suta este risc de sarcina dacă faci sex in perioada fertila cu prezervativ, iar la
final acestea sunt intacte? Mai mult nu ejaculezi in ele?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

0 procente. Si se spune ca inainte lumea era mai proasta, ca nu era informata. Se pare ca nu e chiar asa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat teoretic cat si practic riscul de sarcina in cazul descris este 0 (zero)

| Emilian65 a răspuns:

In acest caz, riscul de sarcina este 0.

| NotNamed a răspuns:

Daca nu puneai intrebarea pareai mai destept.
Inteleg ca pui o întrebare de risc cu prezervativ, e normal. Dar sa spui la final ca prezervativul este intact iar purtatorul parca nu prea a ejaculat si sa intrebi daca se poate ramane si in cazul asta...

| Katsune a răspuns:

Pai, zero la suta.