| anonim_4396 a întrebat:

Cat poate rezista o fata fara sex?Mi-am pierdut virginitatea la 16 ani si ne-am despartit dupa 8 luni.Eu inca il iubesc dar nu ne vom mai impaca,cu alti baieti nu stau,si nu se pune problema sa o fac cu altul.Vreau sa intalnec baiatul pe care il pai iubi mai mult decat pe el si nu va fi posibil curand.Credeti ca voi putea rezista un an de exemplu?

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Rezisti si 100 de ani daca iti pui in cap asta, depinde de mentalitatea ta si de vointa.

| Cosmiinna a răspuns:

Bineinteles ca poti rezista... laughing daca te gandesti zilnic la sex atunci nu. Ai rabdare si nu te mai oferi atat de usor.

Răspuns utilizator avertizat
| trol a răspuns:

Dupa primele 11 luni incepi sa ai greturi, si mancarimi in zona clitoriscului si daca bagi degetu in pasarica o sa simti ceva umed

| Chocolateangeeeel a răspuns (pentru trol):

Serios sau? Chiar sunt suparata

| justme94 a răspuns:

Oricine poate rezista oricarei tentatii de orice natura. Totul depinde de psihic, de modul cum gandesti, de puterea de a te controla. happy eu ca baiat am ''rezistat'' 1 an si putin pana cand am intalnit-o.in prezent ne iubim si suntem foarte fericiti big grin nu trebuie sa privesti asta ca o pedeapsa, e doar o pauza de care ai nevoie. Doar timpul incet incet poate iti va sterge sentimentele fata de el. succes

| GabrieI a răspuns:

Pai pentru fete e usor fara sex si totusi daca vine vreun moment in care nu mai poti rezista poti folosi mana...

| creatza21 a răspuns:

Buna.sincer asta depinde de tine nu de altcineva si sper ca u esti constienta de lucrul asta. poate iti gasesti un baiat care sa ti placa in mai putin de un an...si cine stie smugtotul depinde de tine, f fata desteaptahappy