| CatincaRusu a întrebat:

Cat timp aveti orgasm dupa masturbare? Dar dupa o partida de sex?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durata ca si timp a orgasmului obtinut atat prin masturbare cat si prin sex intravaginal, de regula poate fi cuprins intre 5 si 15 secunde in cazul orgasmului simplu, insa poate dura mai multe minute in sir in mod continuu sau cu foarte scurte intreruperi, in cazul orgasmului multiplu, adica ak celui produs.....in cascada. Multa sanatate!

| ririsa a răspuns:

Depinde de anumite chestii, te astept cu un mesaj privat daca vrei sa vorbimhappy nu de alta dar aici o rsa apara multi care o.r sa faca misto si alte chestii de genu