| Anablondyi a întrebat:

Cate abdomene ar fi necesare intr-o zi ca sa pot da jos burtica?

am o burtica ff mica dar vreau sa scap de ea straight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna :*!
Pai cred ca 10 abdomene, a cate 3 serii e destul de ok pentru inceput, in schimb daca te fortzezi aiurea cu mai multe, nu rezolvi mare lucru intr-o zii si o sa te trezesti si cu o febra musculara.happy
Ori cauta pe net, exercii de slabit, sunt o gramada de filmuletze.
Bafta:*!
Pupici:*

| ionica56 a răspuns:

Sfatul meu:
Mananca in ziua accea mai putin dar de mai multe ori. si dupa fiecare masa fa 20 de abdomene.happy

| bianca_5600 a răspuns:

Sa dai jos burtica nu e o idee foarte buna. Dupa aceea trebuie sa te mentii pentru ca pielea se va lasa si va sta urat.E mai usor sa nu faci burtica de cat sa scapi de ea.

| dragosh a răspuns:

Nu exista nu numar exact de abdomene, mai important este ce mananci.

| question_3585 a răspuns:

Eu o saptamana nu am mancat carne si am facut 200 de abdomene pe zi si genoflexiuni si tot felul de aplecari si am slabit 2 kg.

| michaelina a răspuns:

Eu una fac 1 mie la sala. dar pentru inceput incepe cu 500 din astea scurte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci abdomene toata ziua nu cred ca-i o solutie.Singura solutie e sa faci ceva sa transpiri abundent caci acolo e tesut adipos si trebuie eliminat.