| anonim_4396 a întrebat:

Cate femei stiu ca si barbatii au punctul g care le produce placere?
Este taboo pentru femei sa incerce asta? Sau este doar pentru homosexuali?
Eu doar ma gandeam, daca la noi orgasmul dureaza putin si nu e la fel de placut poate punctul g ar completa o placere mai intensa, dar oare stiu femeile despre asta?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am auzit de el dar mă îndoiesc că prea mulți bărbați ar fi gata să primească ceva pe fund laughing

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Corect dar nici fetele nu sunt deschise, macar sa existe un dialoglaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am trimis linkul unui video cat se poate de sugestiv si... explicativ in aceasta privinta. big grin

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Vreau si eu clipul.
Se poate?
Mersi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Airureală.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca se poate obtine placere si fara "exploatarea" acelui asa zis punct.

| LPCTSTR a răspuns:

Colac peste pupaza, din ce vrei sa zici tu, misto e sa fii gay, dar sa nu te reproduci si nasol viceversa... mna, daca pentru unii existenta lor se rezuma numai la sex, nu trebuie sa fii gay ca sa-ti atingi obiectivulwinking