| Sawarekh a întrebat:

Majoritatea doctorilor spun de organismul femeii ca fiind misterios.

Dar despre organismul barbatilor de ce nu se vorbeste ca fiind misterios?

Cate femei stiu ca barbatii au o prostata care poate fi stimulata?

Inteleg ca multi considera ceva taboo, dar ca principiu, De ce se pune accent doar pe placerile femeilor?

20 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Fiindcă nu e. 2. Spui tâmpenii. 3. Nu se pune. Nici ca principiu.

| Sawarekh explică (pentru sadrian46):

Conservator limitat in gandire, nu imi mai dati comentarii, aveti gandiri superficiale si gandiri invechite.

| mihai69 a răspuns:

1. Generalizezi aiurea;
2. Dar oare câți știu că și la femei există o prostată?
3. Plăcerea trebuie să fie reciprocă. Nicidecum doar a unuia dintre parteneri.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru mihai69):

Nu există prostată la femei, ca nu ar avea nici o funcție la femeie. Probabil încurci prostata cu vezica urinară.
Prostata e o glanda ce produce mare parte din partea lichidă a spermei.

| Sawarekh explică (pentru mihai69):

Desteptule, placerea la femei e mai mare, mereu va fi asa.
Normal ca trebuie sa fie reciproca, de asta incerc sa spun, ca barbatul sa nu mai fie considerat un robot si sai se acorde si lui atentie precum preludiu unei femei.

| Sawarekh explică (pentru mihai69):

Nu ai inteles bine ce am vrut sa zic, poate sa aiba prostata, deja are clitorisul care i produce placere, insa la barbati nu e cunoscut organismul de multe femei, practic barbatul e privit in mod superficial de catre femei.

| mihai69 a răspuns (pentru Sawarekh):

Nu mă consider chiar așa de deștept, dar aș fi curios cum ai măsurat tu obiectiv și demonstrabil nivelul plăcerii la ambele sexe...

| Sawarekh explică (pentru mihai69):

Pai femeile gem, se vede zic eu...
Nu stiu, poate unele nu gem doar de la placere, n am de unde sa stiu

| mihai69 a răspuns (pentru Sawarekh):

Dacă nu știi, de ce generalizezi?!?

| Sawarekh explică (pentru mihai69):

Dar mi se pare logic, tu ce parere ai atunci?

| mihai69 a răspuns (pentru Sawarekh):

Aici nu e despre ce ni se pare, ci despre fapte.
Pentru părerea mea, recitește primul răspuns al meu.

| Drimmero a răspuns:

Ambele organisme sunt complexe pentru ca ambele au organe ce nu se gasesc la celalat, inclusiv dimensiuni diferite ale organelor interne in functie de sexul lor. Nici eu nu inteleg cu ce e femeia mai presus, atat barbatii cat si femeile au complexitatea lor, mental, emotional suntem foarte diferiti pe anumite planuri dar si biologic din anumite puncte de vedere.

| Sawarekh explică (pentru Drimmero):

Foarte corect ai spus, e greu de inteles, cred ca datorita unor disperati care au acordat o atentie mult prea mare femeilor, si asa s-a perpetuat, si li s-a urcat la cap in cele mai multe cazuri.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Eu n-am auzit asta până acum. Poate așa interpretezi tu lucrurile.

| Sawarekh explică:

Du te ca te i-a somnul

| Paracetamol0lol a răspuns:

*** ești gelos pe treaba asta? rolling on the floor

| Sawarekh explică (pentru Paracetamol0lol):

Vor egalitate nu? Prostane

Placerea trebuie sa fie reciproca