| Sabina3759 a întrebat:

Cate sanse sunt sa fi ramas insarcinata daca dupa ce partenerul meu a ejaculat, s-a sters cu prosopul, apoi dupa 10-15 min am facut iar sex neprotejat?

8 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Dacă ați făcut neprotejat sunt șanse. De ambele dați ați făcut neprotejat?
Daca nu ești în perioada fertila nu ar trebui sa fie grija de sarcina.

| AnemonaP a răspuns:

Șanse foarte mici. Dacă. Nu erai in perioada fertila, stai liniștita. Protejează-te de acum.

| RAY a răspuns:

E potent tipul, bravo lui si tu atrăgătoare sexual, doar un test iți va răspunde, TPU nu este o clinică de ginecologie

| mihai69 a răspuns:

Mari, dacă ești în perioada fertilă.

| lpavel a răspuns:

Zero sanse!

| Sofer a răspuns:

Dacă nu a urinat intre timp. Sanse sunt sa fi rămas însărcinată. De ce va jucați neprotejat dacă tie frica de o sarcina?

| Catalin77945 a răspuns:

Depinde de mai multi factori, dar tot exista sanse mici

| Valentina8 a răspuns:

Destule. Faptul ca a ejaculat nu-ti garanteaza nimic. Pe acele "tuburi" pe unde trece sperma, amintim ca trece si urina dar si acel lichid preseminal, chiar daca a ejaculat pe acele "tuburi" vor ramane oricum resturi de sperma, ce cu contactul sexual si excitarea e posibil sa le elimine. Daca erai in perioada fertila ai mari sanse de a ramane insarcinata. Daca nu, ca in orice alt caz, e imposibil sa ramai insarcinata. Daca au trecut mai mutl de 2 saptamani de la ultimul ciclu stai linistita.