| Elizakz a întrebat:

Tocmai ce mi-am început viața sexuală și am o problemă. Am făcut sex neprotejat în jur de două minute în perioada fertilă de dinainte de ovulație. Partenerul nu a ejaculat. Există șanse să fi rămas însărcinată?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune el ca nu a ejaculat?

| Adry05 a răspuns:

Sunt dacă avea spermă pe canal

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul exact dar mai ales corect, iti poate fi dat/oferit numai de catre partenerul cu care ai intretinut actul sexual neprotejat. El este unica persoana care isi cunoaste in mod cert capacitatea de as putea : coordona, controla si retine perfect procesul de ejaculare a spermei incat sa nu scape nici din greseala chiar si cea mai mica cantitate de sperma in vagin in timpul penetrarii.
In concluzie raspunsul corect la intrebarea ta : ''Există șanse să fi rămas însărcinată?'' se poate rezuma la afirmatia : ''este posibil'' insa imposibil de precizat si in ce proportie de la 0 la 100%. Doar partenerul de sex iti poate da raspunsul solicitat. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu este posibil sa ramai gravida.

| Andreeush a răspuns:

Șansele să fi rămas însărcinată sunt extrem de mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu exista sanse cand nu te protejezi.
Nici atunci nu este sigur 100%.

Răspuns utilizator avertizat
| Aghireirs a răspuns:

Stai calma Draga mea, ca nu ai rămas insarcinata. Daca nu a ejaculat in tine atunci nu ai rămas.Si eu fac așa neprotejat de mult timp și nu a ejaculat in mine…și nu am rămas insarcinata.
Sănătate.

| Intrebdarnuraspund a răspuns:

Dacă începi așa o să ți meargă bine